Switch neboli síťový přepínač je síťový prvek, který slouží k připojení více zařízení k lokální síti (LAN) a umožní jim vzájemnou komunikaci. Ať už hledáte switch firemní nebo domácí, je potřeba při výběru zvážit rychlost připojení, počet portů a další specifické funkce.
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše. Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Switch firemní - do racku, 48× RJ-45, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 380 W, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 3240 g
Switch - do racku, managed, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), přepínací kapacita 128 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2920 g
Switch firemní - do racku, managed, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), přepínací kapacita 104 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 3240 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, přepínací kapacita 128 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2320 g
Switch firemní - do racku, managed, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, přepínací kapacita 104 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2710 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, přepínací kapacita 128 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2320 g
Switch firemní - do racku, managed, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), přepínací kapacita 128 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2920 g
Switch firemní - do racku, managed, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, přepínací kapacita 104 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2710 g
Switch - desktop, unmanaged, 4× RJ-45, PoE, podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 32 W, přepínací kapacita 12 Gb/s, 6 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 32 × 168 × 93 mm (V׊×H), hmotnost 1000 g
Switch firemní - do racku, 24× RJ-45, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 400 W, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 1800 g
Switch firemní - do racku, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802,3af (PoE), celkový výkon 528,88 W, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 35 × 210 × 130 mm (V׊×H), hmotnost 1110 g
Switch firemní - do racku, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, přepínací kapacita 52 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43,6 × 442 × 160 mm (V׊×H), hmotnost 3400 g
Switch firemní - do racku, 48× RJ-45, 48× 10/100/1000Base-T, přepínací kapacita 260 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2710 g
Switch firemní - do racku, 16× RJ-45, 2× SFP, 16× 10/100/1000Base-T, ARP, PoE, podporuje 802,3af (PoE), celkový výkon 545,94 W, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 43,6 × 442 × 260 mm (V׊×H), hmotnost 3000 g
Switch firemní - do racku, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 2320 g
Switch firemní - do racku, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802,3af (PoE), celkový výkon 563 W, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 43,6 × 442 × 260 mm (V׊×H), hmotnost 3200 g
Switch domácí - unmanaged, 8× 10/100Base-T, 1× 10/100/1000Base-T, extended mode , podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 92 W), 1 port s rychlostí 1 Gbit, 8 portů s rychlostí 100 Mbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 26 × 177 × 104 mm (V׊×H), hmotnost 396 g
Switch - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), Statický routing, podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 250 W, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3441 g
Switch - do racku, managed, 48× RJ-45, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 740 W, přepínací kapacita 176 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 310 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 4707 g
Switch - desktop, managed, 48× RJ-45, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE, VLAN, podporuje 802,3at (PoE+), 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3468 g
Switch - desktop, unmanaged, 5× RJ-45, 5× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a plug and Play, QoS (Quality of Service), 5 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 75 × 26 × 121 mm (V׊×H), hmotnost 252 g
Switch - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3at (PoE+), přepínací kapacita 128 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 257 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3798 g
Switch - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), celkový výkon 110 W, přepínací kapacita 0,16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 105 × 27 × 240 mm (V׊×H), hmotnost 640 g
Zkuste naše cookiesMy, společnost zunqexralivo.pro a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.