Nejlepší způsob jak ušetřit. Filtr vám zobrazí Cenové bomby, Super ceny a zlevněné produkty.
Dostupnost
Stav zboží
RozbalenoRozbalené nebo vyzkoušené zboží v perfektním stavu a s kompletním příslušenstvím. Plná záruka 24 měsíců.
Zánovní, použitéPlně funkční zboží ve velmi dobrém stavu. Zboží nese drobné známky používání. Součástí balení je kompletní příslušenství. Obal může být otevřený, poškozený, náhradní nebo může chybět. Záruka 21 měsíců.
PoE switche NETGEAR umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na zunqexralivo.pro?
Pokračovat
7 důvodů, proč nakupovat PoE switche NETGEAR na zunqexralivo.pro
Máme širokou síť prodejen, kde dodržujeme veškerá hygienická opatření, a bezkontaktních Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
U každého zboží hned vidíte, kdy si ho můžete vyzvednout. Nezapomeňte, že doručujeme i o víkendu.
Přijímáme většinu typů plateb, včetně bezkontaktních a skrze kryptoměny.
Vrácení nebo reklamaci můžete jednoduše provést také v našich Alzaboxech.
Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
Sortiment doplňujeme nabídkou příslušenství i doplňkových služeb.
U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.
Na co se zaměřit, vybíráte-li PoE switche NETGEAR?
Pokud se chystáte pořídit PoE switche NETGEAR, je zde pár aspektů, které pomohou ke zvolení toho správného produktu. V levém menu můžete využít parametrický filtr, a zúžit si tak nabídku šitou na míru vašim preferencím. Rovněž doporučujeme využít řazení podle oblíbenosti či ceny.
Switch firemní - desktop, unmanaged, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 60 W), přepínací kapacita 16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 27 × 236 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 600 g
Switch firemní - desktop, unmanaged, 16× RJ-45, 16× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 183 W), přepínací kapacita 32 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 286 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 880 g
Switch firemní - do racku, smart, 48× RJ-45, 1× USB 2.0, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 48 PoE vstupů (PoE budget 380 W), přepínací kapacita 832 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 52 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 440 × 316 mm (V׊×H), hmotnost 5100 g
Switch firemní - smart, 8× RJ-45, IGMP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, IPv6 ready, přepínací kapacita 16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 27 × 158 × 101 mm (V׊×H), hmotnost 430 g
Switch firemní - desktop, unmanaged, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 123 W), přepínací kapacita 16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 236 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 1320 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 16× RJ-45, 16× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 183 W), přepínací kapacita 32 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 286 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 1940 g
Switch firemní - do racku, smart, 16× RJ-45, 1× SFP, 16× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a statická agregace linek, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 231 W), přepínací kapacita 28 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 286 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 880 g
Switch firemní - do racku, managed, 2× SFP+, MLD, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 8 PoE vstupů (PoE budget 295 W), 6 portů s rychlostí 10 Gbit, 4 porty s rychlostí 2,5 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 330 × 206 mm (V׊×H), hmotnost 2510 g
Switch firemní - do racku, smart, 15× RJ-45, 1× SFP, 15× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a statická agregace linek, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 180 W), přepínací kapacita 32 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 286 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 880 g
Switch firemní - desktop, unmanaged, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 83 W), přepínací kapacita 16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 27 × 236 × 102 mm (V׊×H), hmotnost 600 g
Switch firemní - do racku, managed, 26× RJ-45, 4× SFP+, 26× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, RIP, PIM-DM, PIM-SM a PIM-SSM, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 480 W), 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 26 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43 × 440 × 400 mm (V׊×H), hmotnost 7780 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 16× RJ-45, 16× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 260 W), přepínací kapacita 32 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 330 × 207 mm (V׊×H), hmotnost 2300 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 48× RJ-45, 48× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX, plug and Play a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 380 W), přepínací kapacita 96 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43 × 440 × 310 mm (V׊×H), hmotnost 4560 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 16× RJ-45, 16× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 16 PoE vstupů (PoE budget 380 W), přepínací kapacita 32 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 90 × 270 × 455 mm (V׊×H), hmotnost 3900 g
Switch firemní - do racku, managed, 10× RJ-45, 2× SFP+, 10× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, RIP, PIM-DM, PIM-SM a PIM-SSM, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 240 W), přepínací kapacita 60 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 10 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 440 × 200 mm (V׊×H), hmotnost 2900 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 8× RJ-45, 2× SFP, IGMP, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 190 W), přepínací kapacita 20 Gb/s, 10 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 328 × 169 mm (V׊×H), hmotnost 1830 g
Switch firemní - do racku, smart, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 190 W), přepínací kapacita 52 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43 × 330 × 206 mm (V׊×H), hmotnost 2690 g
Switch firemní - desktop, unmanaged, 5× 10/100/1000Base-T, plug and Play a PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a statická agregace linek, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 5 PoE vstupů (PoE budget 120 W), přepínací kapacita 10 Gb/s, 5 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 27 × 158 × 101 mm (V׊×H), hmotnost 400 g
Switch firemní - smart, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 64 W), 10 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 27 × 236 × 101 mm (V׊×H), hmotnost 610 g
Switch firemní - do racku, unmanaged, 24× RJ-45, 24× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 24 PoE vstupů (PoE budget 480 W), přepínací kapacita 48 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 50 °C, rozměry 43 × 390 × 220 mm (V׊×H), hmotnost 3100 g
Switch firemní - desktop, managed, 40× RJ-45, 8× SFP+, 40× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, RIP, PIM-DM, PIM-SM a PIM-SSM, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 40 PoE vstupů (PoE budget 2880 W), 8 portů s rychlostí 10 Gbit, 40 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 86 × 440 × 350 mm (V׊×H), hmotnost 10280 g
Switch firemní - do racku, managed, 40× RJ-45, 8× SFP+, 40× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, RIP, PIM-DM, PIM-SM a PIM-SSM, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 40 PoE vstupů (PoE budget 960 W), přepínací kapacita 240 Gb/s, 8 portů s rychlostí 10 Gbit, 40 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43 × 440 × 400 mm (V׊×H), hmotnost 6310 g
Switch firemní - do racku, managed, 26× RJ-45, 4× SFP, 26× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, priority mode a isolation mode, Statický routing, RIP, PIM-DM, PIM-SM a PIM-SSM, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 24 PoE vstupů (PoE budget 1440 W), 30 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 43 × 440 × 400 mm (V׊×H), hmotnost 6750 g
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite siPoE switche
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bittePoE Switch
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bittePoE Switch
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriátPoE switch
Zkuste naše cookiesMy, společnost zunqexralivo.pro a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.