Nejlepší způsob jak ušetřit. Filtr vám zobrazí Cenové bomby, Super ceny a zlevněné produkty.
Dostupnost
Stav zboží
RozbalenoRozbalené nebo vyzkoušené zboží v perfektním stavu a s kompletním příslušenstvím. Plná záruka 24 měsíců.
Zánovní, použitéPlně funkční zboží ve velmi dobrém stavu. Zboží nese drobné známky používání. Součástí balení je kompletní příslušenství. Obal může být otevřený, poškozený, náhradní nebo může chybět. Záruka 21 měsíců.
PoE switche GRANDSTREAM umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na zunqexralivo.pro?
Pokračovat
7 důvodů, proč nakupovat PoE switche GRANDSTREAM na zunqexralivo.pro
Máme širokou síť prodejen, kde dodržujeme veškerá hygienická opatření, a bezkontaktních Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
U každého zboží hned vidíte, kdy si ho můžete vyzvednout. Nezapomeňte, že doručujeme i o víkendu.
Přijímáme většinu typů plateb, včetně bezkontaktních a skrze kryptoměny.
Vrácení nebo reklamaci můžete jednoduše provést také v našich Alzaboxech.
Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
Sortiment doplňujeme nabídkou příslušenství i doplňkových služeb.
U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.
Na co se zaměřit, vybíráte-li PoE switche GRANDSTREAM?
Pokud se chystáte pořídit PoE switche GRANDSTREAM, je zde pár aspektů, které pomohou ke zvolení toho správného produktu. V levém menu můžete využít parametrický filtr, a zúžit si tak nabídku šitou na míru vašim preferencím. Rovněž doporučujeme využít řazení podle oblíbenosti či ceny.
Switch domácí - desktop, managed, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, IGMP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 4 PoE vstupy (PoE budget 60 W), přepínací kapacita 16,384 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 28 × 100 × 190 mm (V׊×H), hmotnost 440 g
Switch domácí - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP+, IGMP a DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 130 W), přepínací kapacita 81,92 Gb/s, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 280 × 180 mm (V׊×H), hmotnost 1580 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 2× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 250 W), přepínací kapacita 90,112 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 200 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3060 g
Switch domácí - desktop, unmanaged, 5× RJ-45, 1× SFP+, IGMP, Auto-MDI/MDIX, auto-negotiation a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE), 4 PoE vstupy (PoE budget 57 W), přepínací kapacita 46,08 Gb/s, 5 portů s rychlostí 2,5 Gbit, provozní teplota od 0 do 40 °C, rozměry 27 × 145 × 80 mm (V׊×H), hmotnost 310 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 6× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, redundantní napájení, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 24 PoE vstupů (PoE budget 400 W), přepínací kapacita 90,112 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 300 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 4150 g
Switch firemní - do racku, managed, 48× RJ-45, 6× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, stohovatelný a redundantní napájení, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 48 PoE vstupů (PoE budget 720 W), přepínací kapacita 221,184 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 300 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 5300 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 120 W), přepínací kapacita 26,624 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 175 × 330 mm (V׊×H), hmotnost 1770 g
Switch domácí - desktop, managed, 9× RJ-45, 1× SFP+, IGMP a DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 9 PoE vstupů (PoE budget 130 W), přepínací kapacita 81,92 Gb/s, 1 port s rychlostí 10 Gbit, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 280 × 180 mm (V׊×H), hmotnost 1850 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP+, 16× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a VRRP, stohovatelný a redundantní napájení, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), celkový výkon 360 W, přepínací kapacita 155,648 Gb/s, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 300 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 4100 g
Switch firemní - do racku, managed, 48× RJ-45, 6× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, stohovatelný a redundantní napájení, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 48 PoE vstupů (PoE budget 400 W), přepínací kapacita 221,184 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 300 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 5050 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 2× SFP+, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a VRRP, stohovatelný, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), celkový výkon 240 W, přepínací kapacita 81,92 Gb/s, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 175 × 330 mm (V׊×H), hmotnost 1900 g
Switch firemní - do racku, managed, 16× RJ-45, 2× SFP+, 16× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 16 PoE vstupů (PoE budget 250 W), přepínací kapacita 73,728 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 44 × 200 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 2900 g
Switch domácí - din, managed, 5× RJ-45, 1× SFP, 5× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), přepínací kapacita 15,36 Gb/s, 5 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 60 °C, rozměry 210 × 150 × 52 mm (V׊×H), hmotnost 750 g
Switch domácí - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 360 W), přepínací kapacita 57,344 Gb/s, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 200 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3300 g
Switch domácí - do racku, unmanaged, 16× RJ-45, 16× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX, auto-negotiation a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 138 W), přepínací kapacita 32,768 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 44 × 180 × 280 mm (V׊×H), hmotnost 1580 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a OSPF, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 24 PoE vstupů (PoE budget 360 W), přepínací kapacita 131,072 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 300 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 4690 g
Switch firemní - do racku, managed, 16× RJ-45, 4× SFP+, 16× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a OSPF, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 240 W), přepínací kapacita 114,688 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 200 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3030 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 2× SFP+, 8× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a OSPF, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 120 W), přepínací kapacita 57,344 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 176 × 330 mm (V׊×H), hmotnost 2170 g
Switch domácí - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 120 W), přepínací kapacita 20,48 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 175 × 330 mm (V׊×H), hmotnost 2000 g
Switch domácí - do racku, unmanaged, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, IGMP, Auto-MDI/MDIX, auto-negotiation a PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 145 W), přepínací kapacita 16,384 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 44 × 180 × 280 mm (V׊×H), hmotnost 1500 g
Switch firemní - do racku, managed, 48× RJ-45, 6× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, RIP a OSPF, stohovatelný a IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 48 PoE vstupů (PoE budget 740 W), přepínací kapacita 221,184 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 380 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 6000 g
Switch firemní - do racku, managed, 48× RJ-45, 6× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP, DHCP a MLD, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 48 PoE vstupů (PoE budget 400 W), přepínací kapacita 221,184 Gb/s, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 301 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 5100 g
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite siPoE switche
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bittePoE Switch
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bittePoE Switch
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriátPoE switch
Zkuste naše cookiesMy, společnost zunqexralivo.pro a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.