Nejlepší způsob jak ušetřit. Filtr vám zobrazí Cenové bomby, Super ceny a zlevněné produkty.
Dostupnost
Stav zboží
RozbalenoRozbalené nebo vyzkoušené zboží v perfektním stavu a s kompletním příslušenstvím. Plná záruka 24 měsíců.
Zánovní, použitéPlně funkční zboží ve velmi dobrém stavu. Zboží nese drobné známky používání. Součástí balení je kompletní příslušenství. Obal může být otevřený, poškozený, náhradní nebo může chybět. Záruka 21 měsíců.
Na této stránce najdete levné switche Mikrotik, respektive všechny switche Mikrotik seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je Mikrotik RBPOE, který stojí 98 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
PoE injektor - pasivní PoE, standard 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 1 PoE port, přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, maximální provozní teplota 70 °C, černé provedení
Switch domácí - desktop, managed, 5× RJ-45, 1× SFP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 1 PoE vstup (PoE budget 5 W), přepínací kapacita 12 Gb/s, 5 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 70 °C, rozměry 28 × 138 × 113 mm (V׊×H)
Switch domácí - desktop, managed, 5× RJ-45, 1× SFP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 5 PoE vstupů (PoE budget 53 W), 5 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 70 °C, rozměry 28 × 139 × 113 mm (V׊×H), hmotnost 212 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 2× SFP+, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 1 PoE vstup (PoE budget 11 W), přepínací kapacita 56 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 60 °C, rozměry 44 × 200 × 164 mm (V׊×H)
Switch domácí - do racku, managed, 2× SFP+, 16× 10/100/1000Base-T, zrcadlení portů, VLAN, celkový výkon 13 W, přepínací kapacita 20 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 60 × 290 × 250 mm (V׊×H), hmotnost 1436 g
Switch domácí - do racku, managed, 2× SFP+, 16× 10/100/1000Base-T, zrcadlení portů, VLAN, celkový výkon 13 W, přepínací kapacita 20 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 60 × 290 × 250 mm (V׊×H), hmotnost 1436 g
Switch domácí - desktop, managed, 1× RJ-45, 4× SFP+, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 1 PoE vstup (PoE budget 18 W), přepínací kapacita 82 Gb/s, 1 port s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 28 × 141 × 115 mm (V׊×H), hmotnost 800 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 2× SFP+, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 1 PoE vstup (PoE budget 19 W), 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 70 °C, rozměry 44 × 443 × 144 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 2× SFP+, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 1 PoE vstup (PoE budget 19 W), 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 70 °C, rozměry 44 × 443 × 144 mm (V׊×H)
Switch - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP+, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 120 W), přepínací kapacita 56 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 54 × 110 × 96 mm (V׊×H), hmotnost 2380 g
Switch domácí - desktop, managed, 24× RJ-45, 2× SFP+, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, 1 PoE vstup (PoE budget 21 W), přepínací kapacita 88 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 60 °C, rozměry 44 × 285 × 144 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, 8× RJ-45, 1× USB 2.0, 2× SFP+, VLAN, celkový výkon 34 W, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, provozní teplota od -40 do 60 °C, rozměry 44 × 206 × 200 mm (V׊×H), hmotnost 1282 g
Switch domácí - din, managed, 1× RJ-45, 4× SFP+, 1× 10/100/1000Base-T, DHCP a ARP, Auto-MDI/MDIX, auto-negotiation a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, extended mode a PoE Auto recovery, Statický routing a OSPF, 1 port s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 80 × 260 × 320 mm (V׊×H), hmotnost 2600 g
Switch firemní - do racku, 8× RJ-45, 2× SFP+, VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů, přepínací kapacita 56 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 50 × 276 × 216 mm (V׊×H), hmotnost 958 g
Switch - desktop, 8× RJ-45, 4× SFP, PoE, podporuje 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů, přepínací kapacita 24 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -20 do 60 °C, rozměry 44 × 200 × 142 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, managed, 1× RJ-45, 8× SFP+, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 1 PoE vstup (PoE budget 23 W), přepínací kapacita 162 Gb/s, 1 port s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 44 × 272 × 158 mm (V׊×H), hmotnost 800 g
Switch firemní - desktop, managed, 1× RJ-45, 5× SFP, 4× SFP+, zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 1 PoE vstup (PoE budget 16 W), přepínací kapacita 90 Gb/s, 1 port s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 71 × 304 × 212 mm (V׊×H)
Switch domácí - do racku, managed, 16× RJ-45, 2× SFP+, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 316 W), přepínací kapacita 72 Gb/s, 16 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 78 × 303 × 212 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, managed, 2× RJ-45, 5× SFP, 4× SFP+, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a VPN, isolation mode, Statický routing, RIP, BGP, VRRP a IS-IS, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 1 PoE vstup (PoE budget 20 W), přepínací kapacita 90 Gb/s, 1 port s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 70 °C, rozměry 45 × 200 × 166 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, smart, 4× RJ-45, 20× SFP, 4× SFP+, IGMP, IPv6 ready, celkový výkon 43 W, přepínací kapacita 128 Gb/s, provozní teplota od -20 do 60 °C, rozměry 44 × 443 × 194 mm (V׊×H), hmotnost 800 g
Zkuste naše cookiesMy, společnost zunqexralivo.pro a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.